Zwiedzanie

Dorian, Tomek and Charlie the dog enter the vineyard among the vines

Zwiedzanie winnicy to fascynująca przygoda, która pozwala odkryć tajniki produkcji wina i poznać historię regionu. Podczas takiej wycieczki można zobaczyć jak powstaje wino, poznać różne odmiany winorośli i wziąć udział w degustacji lokalnych win. To wspaniałe doświadczenie dla miłośników wina i osób, które chcą bardziej zgłębić wiedzę na temat kultury winiarskiej.

Wino jest jak dobra książka - im bardziej się w nią zagłębiasz
tym więcej odkrywasz

A wine barrel with snacks on it: a cheese board, a cold meat board, Solaris wine and bread

Winnica 55-100 przyjmuje gości w niemal każdy weekend (w sezonie od maja do września). Aktualne godziny otwarcia znajdziecie na profilu firmowym Google. Nie prowadzimy zapisów ani rezerwacji miejsc, wystarczy, że odwiedzisz nas w czasie kiedy winnica jest czynna.

Jeśli chcesz wziąć udział w zorganizowanym przez nas zwiedzaniu winnicy i winiarni, skontaktuj się z nami wcześniej i sprawdź godziny rozpoczęcia (zazwyczaj jest to godz. 12:00 oraz 15:00 w soboty i godz. 12:00 w niedziele). Udział w zwiedzaniu jest bezpłatny. Niezależnie od tego w winiarni możesz zamówić set degustacyjny win. W menu znajdziesz również deski lokalnych serów, deskę wędlin długodojrzewających, pieczywo serwowane
z oliwami smakowymi oraz antipasti.

Dorian explains the wine production process in the fermentation room with a group of visitors

Imprezy okolicznościowe

Winnica to oryginalne miejsce na niezapomnianą imprezę! Zaskocz swoich gości i spraw by ten dzień na długo zapadł im w pamięci. Możecie cieszyć się wspaniałymi widokami plantacji winorośli, delektować się pysznym winem i smacznym jedzeniem. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić czas oferujemy spacer po winnicy, zwiedzanie winiarni oraz komentowaną degustację naszych win. To idealne miejsce na romantyczną kolację we dwoje, rodzinne spotkanie czy imprezę z przyjaciółmi. Zorganizujesz u nas również imprezę integracyjną oraz wieczór panieński lub kawalerski - w kameralnej grupie.

A table in a clearing during a picnic in Winnica 55-100

Sesje zdjęciowe

Winnica to idealne miejsce na sesję zdjęciową! Piękne, malownicze otoczenie oraz urokliwe winorośle stanowią doskonałe tło dla zdjęć. Światło padające na winogrona i liście winorośli tworzy niesamowitą atmosferę, która z pewnością zachwyci na zdjęciach. To świetne doświadczenie, które zostanie na długo w pamięci!

The bride and groom kiss during a wedding session in a vineyardWedding session in a vineyard, the bride and groom hug at sunset in a row of vinesThe groom pours Solaris wine into a glass, the bride holds the glass, looks and smiles at himWedding session in a vineyard, the groom carries the bride on his backWedding session in a vineyard, the groom opens the wine cork with his teeth

Napisz do nas

Twoja wiadomość
Twoje imię i nazwisko
Twój email
Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.